Jak wygrać w Lotto przez Internet? 5 ponadczasowych zasad!

Jak wygrać w Lotto przez Internet? 5 ponadczasowych zasad!

Jak wygrać w Lotto przez Internet? 5 ponadczasowych zasad!

Zastanawiając się nad tytułowym pytaniem Jak wygrać w Lotto przez Internet? można sformułować kilka zbliżonych zapytań ściśle ze sobą związanych…

Jak zagrać w Lotto w sieci?

Jak grać w Lotto online??

Jak wygrywać w Lotto przez Internet???

…na które odpowiedź zawsze będzie taka sama, skupiona w 5 fundamentalnych zasadach przemyślanej gry w lotto.

1.

» Zwiększać prawdopodobieństwo trafienia wygranej poprzez zakup większej ilości zakładów. Konsekwentnie typować kombinacje według obranego systemu lub… na ślepo chybił-trafił. Jedna i druga metoda typowania ma swoich zwolenników a lista zwycięzców TheLotter potwierdza skuteczność obu.

2.

» Minimalizować większe koszty gry poprzez ich podział na kilku graczy lotto, czyli popularna gra grupowa. Oczywiście, mniejsze koszty wiążą się z podziałem ewentualnej wygranej na uczestników zespołu. Uczciwe i rozsądne rozwiązanie.

3.

» Wybierać loterie i kumulacje z całego świata oferujące najlepszy stosunek ceny zakładu do potencjalnej wygranej, czyli najkorzystniejsza gra globalna. Przy czym najczęściej są to największe loterie amerykańskie: PowerBall i Mega Millions oraz europejskie: EuroMillions i EuroJackpot.

4.

» Wybrać sprawdzonego pośrednika lotto online z pozytywną opinią świadczonych usług w świecie lotto.

5.

» Nie nastawiać się na główną wygraną, oczywiście jest możliwa, ale najmniej prawdopodobna. To wygrane drugiego stopnia i niższe zapewniają stały dochód.

Uwaga. Zasady numer 2, 3 i 4 spełnia TheLotter. Zasady numer 1 i 5 musi przestrzegać każdy z graczy!

Piotr W Lip.ski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *