Pisowski zamordyzm zabija wolność… TheLotter zablokowany w Polsce!

Pisowski zamordyzm zabija wolność… TheLotter zablokowany w Polsce!

Pisowski zamordyzm zabija wolność… TheLotter zablokowany w Polsce!

Muszę przyznać, że świat polskiej polityki jest wyjątkowo kolorowy, ale w tym przypadku bogactwo barw nie jest nacechowane pozytywnie. Osobiście uważam się za centrowca popierającego rozsądną legislacje, zarówno w wykonaniu wolnościowych liberałów jak i tradycyjnych konserwatystów.

Jednak w niepełnosprawnych rządach pisiorów obiektywny rozsądek jest jak elokwencja ex-ministra Waszczykowskiego – trudno ją dostrzec.

Od pewnego czasu odnoszę wrażenie, że obecną partię rządzącą wybrał ktoś inny, tak jak Trumpa w USA czy euroexodus w UK. Silnie promowana socjotechnika w mediach społecznościowych i manipulacja nieświadomymi masami staje się łatwiejsza niż kiedykolwiek. Niby dlaczego ten scenariusz nie został zrealizowany w Polsce, tak ważnej w światowej geopolityce? A co gorsze, dlaczego nikt tego tematu nie podejmuje?

Niestety także branża lotto dostała odłamkiem deficytu logiki u rządzących wybranych przez większość. Pytanie czy owa większość była świadoma konsekwencji tego wyboru? Afera goni aferę a sondaże rosną – dziwny paradoks?

TleLotter.com niedostępny z terenu Polski…

19 lutego 2018 domena TheLotter.com i pochodne zostały wpisane na listę domen oferujących gry hazardowe niezgodnie z ustawą ↓

TheLotter.com Blokada

Źródło: hazard.mf.gov.pl

Zamiast umożliwić działalność w Polsce globalnym pośrednikom lotto i samym loterią zagranicznym, postanowiono zdławić możliwość wygodnego uczestnictwa poprzez Internet, co i tak zostało zrobione w sposób niekompetentny. Zamiast dbać o wolność i tworzyć nowoczesne ustawodawstwo podążające za technologią, postawiono na zamordyzm i blokady jakże przypominające realia peerelu. Zamiast czerpać zyski z opodatkowania zagranicznych firm, postawiono na państwowy monopol z zaściankową, niekompletną ofertą, który w pakiecie wygenerował niechęć polskich graczy lotto korzystających z międzynarodowych pośredników online, co w pewny sposób wzmacnia opozycje – niestety jest to jedyny plus.

… a może dostępny? Jak wejść na TheLotter.com?

Aktualnie korzystanie z TheLotter wymaga kilku zabiegów. W pierwszej kolejności trzeba połączyć się z niepolskim serwerem i dopiero z niego wejść do serwisu, dzięki czemu połączenie nie będzie interpretowane jako Polska→TheLotter.com

W realizacji tego scenariusza pomoże wyszukiwarka Google a w niej wpisana fraza VPN, czyli Virtual Private Network. Są dostępne darmowe usługi VPN, ale z małymi ograniczeniami.

Jednym z wygodniejszych rozwiązań jest zainstalowanie w przeglądarce wtyczki VPN np. ZenMate VPN w przypadku przeglądarki Chrome, inne mają swoje odpowiedniki. W darmowej wersji ZenMate oferuje 4 lokacje: Niemcy, Hong Kong, Rumunie i USA, przy czym korzystanie z niemieckiego serwera w trakcie połączenia z Polski będzie najszybsze.

Uwaga! Czytelnicy z Polski dopiero po wykorzystaniu VPNa przywrócą działanie linków na stronie JakWygracWLottoPrzezInternet.pl i będą mogli wejść do TheLotter.com

Co dalej?

Dla przypomnienia i uzupełnienia, 2 stare artykuły o legalności zagranicznych loterii w Polsce:

Pozostaje nadzieja, że kiedyś regulacje internetowe nie będą ingerować w wolność wyboru, że skończy się partykularna polityka państw, że ktoś spojrzy na Świat i Internet jak na synergiczną i współdziałającą całość, jak na jeden naród, naród Ziemian z identycznymi pragnieniami.

Za bardzo odleciałem? Być może, ale nikt nie przebije pisiorowego stanu umysłu 😉

Jestem tu

One thought on “Pisowski zamordyzm zabija wolność… TheLotter zablokowany w Polsce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CLOSE
CLOSE